چهارشنبه 28 آذر 1397 به اطلاع کلیه دانشجویان می رساند که امکان پرداخت شهریه بصورت اینترنتی از طریق سامانه موسسه فراهم گردیده است. December 19, 2018به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند که اخیرا شماره چهارم فصلنامه بیولوژی در هزاره سوم انتشار یافته  و فایل PDF هر چهار شماره  جهت استفاده علاقمندان  در سایت موسسه  تحت عنوانفصلنامه علمی و پژوهشی دانشجویی(بیولوژی در هزاره سوم(بارگذاری شده است.

ذیلا" توجه دانشجویان گرامی را به مطالب سرپرست محترم موسسه تحت عنوان سخنی با دانشجویان عزیز جلب می نماییم.


سخنی با دانشجویان عزیز:

اینک که به یاری پروردگار و همت دانشجویان انجمن علمی زیست شناسی این  موسسه، شماره چهارم فصلنامه " بیولوژی در هزاره سوم" انتشار می­یابد، می خواهم نکاتی را با شما در میان بگذارم:

موسسه آموزش عالی ربع رشید تبریز در دو گروه آموزشی به فعالیت علمی و تربیت دانشجویان می­پردازد:

  1. علوم زیستی: شامل رشته های: زیست شناسی جانوری، زیست شناسی سلولی و مولکولی، زیست فناوری و میکروبیولوژی، صنایع غذایی و شیمی در مقطع کارشناسی و رشته های: بیوشیمی، میکروبیولوژی صنعتی، ژنتیک و زیست فاوری در مقطع کارشناسی ارشد.
  2. علوم انسانی: شامل رشته­های، مدیریت بیمه، حسابداری و مترجمی زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی و رشته­های مترجمی زبان انگلیسی و مدیریت تکنولوژی در مقطع کارشناسی ارشد.

از آنجائیکه امروزه  پیشرفت علمی به نوعی به سلاح استراتژیک جوامع تبدیل گشته و دست­آورد این سلاح بی­نیازی است  این موضوع انجام مطالعات جدید علمی را می­طلبد و نیاز به نهادینه کردن روحیه انجام پژوهش­های تیمی را بیش از  بیش افزایش می­دهد لذا این موسسه در کنار مسائل آموزشی – پژوهشی بدنبال تلاش و برنامه­ریزی لازم  به انتشار فصلنامه "بیولوژی در هزاره سوم "مبادرت ورزید که تاکنون چهار شماره از آن منتشر شده و در اختیار علاقه­مندان قرار گرفته است که امیدواریم گامی هر چند کوچک  در افزایش سطح اطلاعات و معلومات دانشجویان گرامی، ایجاد انگیزه برای تحقیق و ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر ایجاد کند. این نشریه باهمت والا و عزم راسخ، مدیریت موسسه، اعضای شورای فرهنگی، اعضای هیئت علمی  و دانشجویان علوم زیستی موسسه انتشار و ادامه می یابد و فایل کامل آن در سایت موسسه بارگذاری شده تا مورد استفاده کلیه دانشجویان علاقمند قرار گیرد.

در ضمن با مدیر و اعضای هیئت علمی گروه انسانی نیز  جلساتی برگزار و مقرر شده است که انشاالله تعالی دومین نشریه توسط انجمن علمی دانشجویان علوم انسانی انتشار یابد تا با تاکید بر دانش روز به ارائه نقش موثر در جهت­دهی به تحولات فکری دانشجویان بپردازد و بسترساز ارائه مطالب به روز و مفید را جهت استفاده دانشجویان فراهم نماید. انشاالله.

نشریه  بیولوژی در هزاره سوم بدون نقد منصفانه و  دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما مخاطبان ارجمند نمی تواند راه کمال را بسلامت  بپیماید لذا منتظر ارتباط متقابل  شما می مانیم و به این ارتباط افتخار می کنیم.

 

دکتر سلطانعلی محبوب

سرپرست موسسه آموزش عالی ربع رشید تبریز

تاریخ درج : 18/7/1397 خوانده شده : 343کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی ربع رشید می باشد.