چهارشنبه 26 دی 1397 به اطلاع کلیه دانشجویان می رساند که امکان پرداخت شهریه بصورت اینترنتی از طریق سامانه موسسه فراهم گردیده است. January 16, 2019

  اعضای هیئت موسس

1- دکتر فرهاد غریب دوست:

آقای دکتر فرهاد غریب دوست فوق تخصص روماتولوژی و استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند. ایشان بخشهای از 12 کتاب فارسی را تالیف نموده و 2 کتاب انگلیسی را به فارسی ترجمه کرده اند. 18 مقاله از ایشان در ژورنالهای ملی و بین المللی به چاپ رسیده و بیش از 400 مقاله در کنگره های داخل ( ملی و بین المللی ) ارائه نموده اند.

2- دکتر بهرام کاظمی:

(برای دیدن cvکلمل کلیک کنید)

3- دکتر فریدون مهبودی:

دکتر فریدون مهبودی دکترای تخصصی آسیب شناسی از آمریکا و عضو هیات علمی انستیتو پاستور ایران – بخش بیوتکنولوژی می باشند. ایشان رئیس مرکز تحقیقات بیوتکنولوژی و رئیس شبکه بیوتکنولوژی کشور در انستیتو پاستور، مشاور دفتر همکاریهای فن آوری ریاست جمهوری و سردبیر بولتن بیوتکنولوژی دفتر همکاریهای فن آوری ریاست جمهوری می باشند. 21 مقاله از وی در ژورنالهای بین المللی به چاپ رسیده است.

4- دکتر منوچهر وثوقی شهواری:

برای دیدن cv کامل کلیک کنید

 

5- حجه الاسلام احمد روحانیان:

حجه الاسلام احمد روحانیان درس خارج حوزوی را به پایان رسانده و در حال حاضر در حوزه های علمیه قم، تهران و خوی و دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به تدریس می باشند که همزمان با تدریس مدتهای مدیدی است که تحقیقات وسیعی در زمینه علوم قرآنی آغاز کرده اند. ایشان خدمات ارزنده ای در نهادهای انقلابی انجام داده اند.

 

6- دکتر اسماعیل جبارزاده:

دکتر اسماعیل جبارزاده دکترای علوم آزمایشگاهی از دانشگاه تبریز و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و عضو هیات علمی انستیتو پاستور ایران در بخش مایکو باکتریولوژی می باشند. ایشان پروژه ای در مورد نقش عفونت در تشکیل سنگهای کلیوی داشته و مقالات متعددی در کنفرانسهای داخلی و بین المللی ارائه داده اند.

 برای دیدن cv کامل کلیک کنید

7- دکتر محمد رضا رشیدی

8- سید حسام الدینی مدنی

9- منوچهر عابدی ولوجردی

10- دکتر حجت الله ربانی

11- دکتر محمد حسن شاه حسینی

12- دکتر حمید رضا خرم خورشید

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی ربع رشید می باشد.